900 - 2300 без вихідних
м. Київ, вул. Заболотного 37 (ТРЦ - Арт Молл)
м. Харків, вул. Окружна дорога, 4а (ТРЦ Магелан)
Каталог товаров

Защита для роликов

Для дбайливих батьків питання безпеки дитини завжди на першому місці. Особливо, коли йдеться про активне дозвілля, наприклад, катання на роликах. Звичайно, при складних падіннях стовідсоткового захисту комплект аксесуарів забезпечити не зможе. Однак він значно полегшить неприємні наслідки. Головне - зуміти підібрати відповідний якісний захист.

 

Захист для роликів: про правильний вибір

Придбаючі дитячі ролики, зверніть увагу на кілька важливих правил, які дозволять Вам зробити правильний вибір захисту для роліків:

  1. Захист не за розміром брати категорично неприйнятно: маленька заважатиме, тиснутиме, а велика – спадатиме.
  2. Звертайте увагу на форму, адже захисні аксесуари відрізняються не лише за розміром. Завжди приміряйте їх перед покупкою, а при замовленні в інтернет-магазині повідомте консультанту максимум деталей про статуру дитини та переконайтеся у можливості повернення на випадок, якщо товар не підійде.
  3. З панчохою чи на липучках – споконвічне питання для багатьох батьків. Це теж покаже приміряння, але практика показує, що панчішні аксесуари дуже незручні під час надягання. У той же час такий захист тримається краще.
  4. Захист повинен бути досить жорстким, тримати форму, з оббивкою високої якості та елементами, що амортизують.

Як приміряти захист?

Приміряючи будь-який із захисних аксесуарів, дитині варто більше рухатися: присідати, згинати коліна чи пензлі, перевіряючи, чи добре сів обраний предмет і чи забезпечить він гідний захист. Зверніть увагу:

  1. Налокотники не повинні тиснути або доставляти дискомфорт, але фіксуватися повинні щільно. Аксесуар має бути за розміром – добре триматися і не спадати, а чаша бути формою.
  2. Наколінники не повинні заважати згинання коліна, але при цьому фіксуватися повинні щільно.
  3. Захист на зап'ястя повинен фіксувати пензель, не блокуючи стискання-розтискання пальців. Доступна у вигляді пластини (накладається на кшталт шини, захищаючи зап'ястя від переломів; відмінно підходить для початківців) і рукавичок (для просунутих катальників – краще захищає від ударів по дотичній, ніж від прямих).

Якщо будь-який з перерахованих вище аксесуарів сів відмінно, але ремені занадто довгі – можна або підібрати іншу модель, або (що буває простіше) просто вшити ремені самостійно до потрібного розміру.

Захисні шорти

Вибираючи захист для свого чада, батьки часто забувають, що є ще один елемент – захисні шорти. Вони не такі популярні як наколінники або налокітники, але не менш корисні.

Не має значення, на якому рівні розвинені навички у вашої дитини. Якщо він початківець, падінь більше, якщо вже знайомий з технікою катання – вони болючіші. Щоб не дозволити дитині відчувати постійний біль та розчарування, варто задуматися і про купівлю захисних шортів.

захисні шорти для катання на роликах спроектовані таким чином, щоб запобігти забитим місцям стегна, куприка, сідниць. У холодну пору року вони одягаються під теплі штани. Яким би не було падіння, у такому одязі дитині буде набагато спокійніше кататися.

Про вибір виробника захисних аксесуарів для ролерів

Нікому з покупців цілком природно не хочеться переплатити за товар. Адже іноді висока ціна не означає нічого, окрім гучного імені або бренду. Однак і на дуже низький цінник спокушатися не варто. Дивитись потрібно насамперед на якість! Оцініть, чи зможе такий матеріал взяти на себе удар під час падіння на швидкості?

При виборі зверніть увагу на продукцію компаній K2, Powerslide, SEBA, Rollerblade, вони пропонують найкраще співвідношення ціни та якості товарів. Однак інші виробники можуть пропонувати продукти з гідними характеристиками. Головне – дотримуватися наших рекомендацій і бути уважними у виборі.

Можливо, куплений захист ніколи не знадобиться Вашій дитині. Але не подумавши про неї заздалегідь, саме в той момент, коли без неї не обійтися - Ви не зможете убезпечити малюка. Тому ніколи не варто ставитись до захисних аксесуарів як до витрачання грошей – це обґрунтована інвестиція у здорове майбутнє дитини.