900 - 2300 без вихідних
м. Київ, вул. Заболотного 37 (ТРЦ - Арт Молл)
м. Харків, вул. Окружна дорога, 4а (ТРЦ Магелан)
Каталог товаров

Де у Харкові покататися на роликах?

all all big

Рішення купити ролики у Києві, Харкові, Одесі чи будь-якому іншому великому місті зумовлює необхідність пошуку відповідного майданчика для вдосконалення навичок катання. Перша столиця України пропонує безліч локацій, які дозволять одягнути роликові ковзани та насолодитися активним дозвіллям з друзями та близькими. У статті розглянемо найпопулярніші з них.

Де у Києві покататися на роликах?

rollers

Як професійним ролерам, так і любителям активного дозвілля близька проблема пошуку місця для відточування практичних навичок. У столиці існує кілька майданчиків для шанувальників роликових ковзанів, серед яких можна підібрати потрібну платформу для слаломістів, аматорів та представників екстремальних різновидів катання. У цій статті розглянемо найбільш затребувані роллердроми з точки зору відстаней, якості доріжок і особливостей траси.

Защита для роликов

Для дбайливих батьків питання безпеки дитини завжди на першому місці. Особливо, коли йдеться про активне дозвілля, наприклад, катання на роликах. Звичайно, при складних падіннях стовідсоткового захисту комплект аксесуарів забезпечити не зможе. Однак він значно полегшить неприємні наслідки. Головне - зуміти підібрати відповідний якісний захист.

Як вибрати роликові ковзани для дитини?

maxresdefault

Дитинство – це час веселощів, ігор та різних активностей. І зустріти дитину на вулиці з м'ячем, велосипедом чи самокатом – далеко не рідкість. Часто діти зупиняють свій вибір на роликах. І багато батьків все ж таки наважуються купити своїм чадам настільки бажані ковзани на колесах. Але як зробити так, щоб бажання потрапити не вилилося в безліч проблем? Давайте поговоримо про основні правила вибору.